Przywitanie z Przedszkolem

DRODZY RODZICE!

Nauczyciele przywitają drogą mailową Rodziców nowych wychowanków naszego przedszkola, w drugiej połowie sierpnia (niektóre maile powitalne mogą znaleźć się w spamie – prosimy tam zaglądać).

Zachęcamy Państwa do śledzenia strony internetowej przedszkola

www.przedszkolesiechnice.szkolnastrona.pl

„Przywitanie z przedszkolem”

dzieci 3-letnie wraz z Rodzicami są zaproszone do przedszkola (budynek A), na godzinne spotkanie integracyjne z nauczycielami grupy, w sali do której będą uczęszczały od 1 września:

- w  dniu 23.08.2022 r., w godz. 16.00 - 17.00

• grupa 2 wejście od ul. Jarzębinowej
  • grupa 9 wejście od ul. Osiedlowej

- dniu 24.08.2022 r. w godz. 16.00 – 17.00

• grupa 3 wejście od ul. Jarzębinowej
  • grupa 10 wejście od ul. Osiedlowej

Informacje, do której grupy są zapisane dzieci, Rodzice otrzymają mailowo.

• zapoznanie dzieci z szatnią, zmiana obuwia w szatni przy swojej półeczce (rodzice przynoszą dla dzieci zmienne obuwie),
  • wspólne zabawy integracyjne rodziców z dziećmi.

Zebranie organizacyjne dla Rodziców dzieci 3-letnich (bez dzieci i jeden rodzic- względy organizacyjne), odbędzie się w dniu:

25.08.2022r. o  godz. 1700 – Budynek A- wejście od ul. Jarzębinowej – sala gimnastyczna - spotkanie z dyrektorem przedszkola oraz wicedyrektorem          i nauczycielkami grup.

Reszta grup będzie miała spotkania organizacyjne w pierwszej połowie września.

JEŻELI COŚ SIĘ ZMIENI

(W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ)- DAMY ZNAĆ!

Przypominamy, że wszystkie dzieci przyprowadzane do przedszkola muszą być zdrowe, bez żadnych oznak choroby (w tym zaczerwienione oczy, katar, kaszel, gorączka, bóle brzucha, głowy i gardła).

Dzieci przyprowadzone do przedszkola z niepokojącymi objawami narażone są na dodatkowy stres poprzez  izolację od pozostałych dzieci.