Akcje charytatywne w których bierze udział Nasze Przedszkole

Z całego serca dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie w zbiórkę dla mieszkańców Ukrainy.
Dary, które Państwo tak licznie ofiarowali zostały przewiezione do Urzędu Gminy i przekazane pierwszym potrzebującym.
#solidarnizUkrainą

Świąteczna Paczka to Fundacja, która pomaga ludziom w potrzebie, dotkniętych przez los, domom dziecka, chorym dzieciom. Nasz cel to pomagać tym najbardziej potrzebującym, rodzinom w skrajnej biedzie.

,,Mikołajkowa Paka dla Dzieciaka” jest zbiórką artykułów dla najmłodszych, produktów pielęgnacyjnych dla dzieci, chemicznych środków czystości i żywności oraz wszelkich artykułów codziennego użytku, które ułatwiają podopiecznym zakładu funkcjonowanie w ciągu całego roku, szczególnie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie – mówi Katarzyna Dziewięcka z wrocławskiego Stowarzyszenie Pozytywne.com, które zachęca do zaangażowania się w tegoroczną "Mikołajkową Pakę dla Dzieciaka".