Zasady rekrutacji

Ważna informacja dla rodziców/ opiekunów prawnych dzieci ubiegających się o miejsce
w Przedszkolu Publicznym
im. Św. Jana Pawła II w Siechnicach
w roku szkolnym 2024/2025.

Rodzice dzieci ubiegających się o miejsce w Przedszkolu Publicznym im. Św. Jana Pawła II w Siechnicach -  rejestrują wnioski o przyjęcie do przedszkola w systemie Nabór przez stronę internetową. http://nabor.pcss.pl/siechnice
 w dniach
01.03.2024r. - 15.03.2024r.

Bardzo prosimy o dokładną weryfikację i kompletność przedkładanych dokumentów, potwierdzających spełnienie danego kryterium. Jest to wymóg konieczny do naliczenia punktów za poszczególne kryteria przez Komisję Rekrutacyjną.

Szczegółowe informacje, kryteria rekrutacyjne oraz poszczególne terminy dalszego postępowania rekrutacyjneg o znajdą Państwo na stronie Gminy Siechnice oraz w linku poniżej.

PRZYPOMINAMY
Do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych przyjmuje się kandydatów zamieszkałych na terenie Gminy Siechnice. Na potrzeby rekrutacji przyjmuje się, że zamieszkanie to:
a) Zamieszkanie potwierdzone zameldowaniem stałym.
b) Zamieszkanie potwierdzone zameldowaniem czasowym.

UWAGA!
Dzieci realizujące wychowanie przedszkolne w dotychczasowym  przedszkolu nie biorą udziału w rekrutacji!!!

Składanie deklaracji kontynuowania przez dziecko wychowania przedszkolnego od 21.02.2024 r. do 29.02.2024 r. (dotyczy dzieci już uczęszczających do przedszkoli)