Spotkanie z autorką książek dla dzieci- P. KLAUDIĄ PIRÓG

SPOTKANIE Z PANIĄ KLAUDIĄ PIRÓG - AUTORKĄ KSIĄŻEK DLA DZIECI ORAZ WYDAWCĄ – WYDAWNICTWO DZIWIMISIE

Przez cztery dni (22 -25 listopada) nasze przedszkole odwiedzała Pani Klaudia Piróg -pisarka, autorka książek dla dzieci, a także wydawca.

Pani Klaudia prowadzi w Siechnicach wydawnictwo dziwimisie.

A jako pisarka, tworzy książeczki od serca, pełne ciepła, metafor i emocji, nie zawsze tych łatwych, ale z którymi wszyscy musimy sobie radzić.

Podczas spotkania z pisarką, dzieci mogły wysłuchać fragmentów jej książek         i dowiedzieć się co nieco o pisarce i o tym co robi jako wydawca.

Milusińscy stworzyli także wspólnie z Panią Klaudią książki, wcielając się w role redaktorów, ilustratorów, tworzyli okładkę ….i tak powstały książki grupowe.

Dziękujemy Pani Klaudii Piróg z całego serca za niezapomniane spotkanie autorskie         i przybliżenie dzieciom tajników warsztatu pisarza i wydawcy, które udowodniło, że warto poznawać ludzi z pasją. Wizytę będziemy bardzo miło wspominać.

Monika Zawadzka