Wizyta Świętego Mikołaja

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszego przedszkola.

Na dobry początek  grupa 6 przygotowała mały spektakl pod hasłem "W noc Świętego Mikołaja...."  i wraz z przywoływaniem przez dzieci Mikołaj pojwił się w drzwiach z wielkim workiem prezentów. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki i wykonały "Taniec Mikołaja".  Następnie odwiedził wszystkie grupy osobiście i na twarzach dzieci malowała się wielka radość jak i nadzieja na kolejne spotkanie. Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami. Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, a niektórzy z nich już od jutra nie będą mogli doczekać się kolejnej Jego wizyty.